soome

Verkonrakentaja Wire Oy suunnittelee, rakentaa ja ylläpitää sähkö-, tele- ja katuvaloverkkoja. Wire on toiminut yli kahdenkymmenenviiden vuoden ajan palvellen verkkojen omistajia. Toimimme yrittäjävetoisesti, pääosin omalla henkilökunnalla ja käytämme vakiintunutta alihankintaa. Palvelumme ydin on resurssiemme ajantasainen osaaminen, oma laadunvarmistus ja nykyaikainen kalusto.

inglise

Network builder Wire Oy designs, builds and maintains electrical, telecommunications and street lighting networks. Wire has been in business for over twenty-five years, serving network owners. We are entrepreneur-driven, mainly with our own staff, and we use established subcontracting. The core of our service is the up-to-date know-how of our resources, our own quality assurance and modern equipment.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)